бІЛЬ у животі у вагітної

Добрий день! Я на 14 тижні вагітності! Був запор! Останні два дні вже ніби все добре але були кровянисті виділення( думала може гемарой), але вчора і сьогодні тільки зранку дуже ріжуть кішки з лівої сторони крові нема! Що це може бути?
+1
18:21
1366

1 комментарий

20:55
+1
Здрастуйте, Божена! Найімовірніше Вас турбує колька — біль спазмолітичного характеру, викликана роздуттям і надзвичайною напругою м'язів товстого кишечника. Звичайно це явище виникає через недолікований гастрит, порушення травлення і перистальтики, а також на тлі бродіння в кишечнику. Кров'янисті виділення цілком можуть бути ознакою геморою, що при вагітності зустрічається досить часто.
Природно, Вам необхідна очна консультація лікаря. У домашніх умовах можна тільки дещо полегшити свій стан. Необхідно збалансувати свій раціон і дотримуватися суворої дієти — виключити смажене, гостре, борошняне і газоване. Зробити упор на овочі, які не сприяють газоутворення, їсти побільше клітковини. Готувати легке м'ясо і птицю на пару або тушкувати з мінімальною кількістю масла, додаючи бульйон.
У будь-якому випадку, навіть якщо Вас турбують легкі різі внизу живота, Ви повинні розповісти про це акушеру-гінекологу, який спостерігає протікання Вашої вагітності. А якщо Ви відчуваєте гострий, інтенсивний, ріжучий біль в животі, особливо в першому триместрі вагітності, Вам потрібно терміново викликати «швидку» і їхати в лікарню, де Вам нададуть необхідну допомогу і допоможуть зберегти вагітність. Пам'ятайте, що тільки при очній консультації кваліфіковані лікарі можуть поставити точний діагноз і призначити ефективне лікування!
...
загрузка...
Загрузка...