Користування тампаксом

Добрий день. Перший раз користувалася тампонами. Зразу після введення стало погано, потім розболівся живіт. Це через тампон чи можливо то співпало так, бо як зразу так в ту саму секунду може стати погано, чи так можливо?
+3
16:02
2430

3 комментария

20:55
+2
Здравствуйте, Ольга! При повышенной чувствительности гигиенические тампоны могут вызвать аллергические реакции.
В большинстве случаев аллергия имеет следующие проявления: отек в районе контакта с предметом гигиены; покраснение; ощущение зуда и жжения в районе половых органов; появление высыпаний; боли в районе интимной области. При применении тампонов зуд и жжение может появиться не только на поверхности кожи, но и во влагалище.
Возможны также и общие реакции в виде головокружения, тошноты, а также боли в животе. В любом случае дискомфортные ощущения должны заставить женщину сразу же отказаться от применения этого предмета и обратиться к специалисту.
Оля, не откладывайте визит к врачу, на очном приеме у которого Вы сможете подтвердить или исключить аллергическую реакцию на применение тампонов!
16:10
Доброго вечора. В мене ще таке питання: на скільки глибоко потрібно вводити тампон?
21:16
+1
Оля, опис даного процесу докладно викладено в інструкції, вкладеної в кожну упаковку гігієнічних тампонів. Перед тим як вводити тампон (з аплікатором або без – значення не має) обов'язково слід ретельно вимити руки з милом. Потім дістаньте тампон з упаковки, не знімаючи індивідуальну обгортку. Якщо ви напружені, то відчуття при введенні можуть бути болісними, тому необхідно максимально розслабитися. Сядьте або встаньте так, щоб дотягуватися до піхви було легко. Ноги злегка розсуньте, зігнувши в колінах. Тепер можна звільнити тампон з індивідуальної упаковки. Намагайтеся по можливості не чіпати його поверхню руками. Звичайні тампони упаковані в поліетиленову плівку, а ті, які з аплікатором, – паперову обгортку. Введіть тампон, розсовуючи вільною рукою вхід у піхву. Тампон вставляти потрібно досить глибоко — проштовхнути пальцем. Якщо вставили і не відчуваєте його, значить, все правильно зробили. Правильно введений тампон не повинен доставляти ніяких незручностей.
...
загрузка...
Загрузка...